Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza dzieci na warsztaty plastyczne pt. „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się 15 grudnia 2023 r. w godz. 18.00-20.00 w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1).

W programie m.in.: strojenie choinki, przygotowywanie ozdób świątecznych, zdobienie pierników, śpiewanie kolęd, konkursy.

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 8-13 lat. Zgłoszenia należy dokonać do 12.12.2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w bibliotece.

Liczba miejsc ograniczona.

Czekamy na Was!

Część materiałów plastycznych zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

Regulamin warsztatów "Fabryka Ozdób Świątecznych"

Zgoda na udział w warsztatach "Fabryka ozdob świątecznych" (załącznik nr 1)

Upoważnienie do odbioru dziecka przez osoby trzecie