Świąteczny okres to wyjątkowy czas, pełen radości, miłości i wspólnego świętowania. Dla wielu ludzi na całym świecie, święta kojarzą się z atmosferą ciepła, przytulności i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Z tego powodu Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach po raz kolejny zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka Ozdób Piernikowych”, które odbędą się 13 grudnia 2023 r. o godz. 16.00 w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1).

Materiały zostały zakupione przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Serdecznie dziękujemy!