Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na wieczór poezji    z miejscową poetką Marianną Kargul, który odbędzie się 7 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki (Plac Ratuszowy 1).

Podczas wieczoru zaprezentowany zostanie nowy tomik poezji Marianny Kargul pt. „Morze i ja”. Wystąpi również młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach pod kierunkiem Bogusławy Bursy prezentując utwory poetów i eseistów. Zachęcamy również do przeczytania wierszy swojego autorstwa w trakcie spotkania. Jest to znakomita okazja do podzielenia się z innymi swoją twórczością. Oprawę muzyczną zapewni zespół śpiewaczy „Bryza” z Międzyzdrojów pod kierunkiem Janusza Kalemby. Usłyszymy interesujące interpretacje piosenek, a także muzyczne niespodzianki.

Bibliotekarze ponadto wystąpią przed przybyłymi gośćmi z poetycką twórczością. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego grudniowego wieczoru w atmosferze poezji i muzyki w bibliotece.