Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. 

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych, zmieniało się molo, plaża, dworzec kolejowy. Pierwsze spotkanie, podczas którego już rozmawialiśmy o tych miejscach odbyło się 21 września 2015 r. Prezentacja, dzięki mieszkańcom, przez tych kilka lat została uzupełniona o kolejne fotografie.

Jeśli masz zdjęcia lub pocztówki związane z naszym miastem, które możesz udostępnić do prezentacji i na wystawę, przyślij je na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś do biblioteki w celu ich skopiowania. Oryginały zwracamy właścicielom w nienaruszonym stanie.