„Szafing – szafy melodia” – bezgotówkowa wymiana odzieży

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina" oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach w ramach projektu „RODZINA” do zadań specjalnych zapraszają do wzięcia udziału w bezgotówkowej wymianie odzieży pt. „Szafing – szafy melodia”. Akcja odbędzie się 9 września 2022 r. w godz. 15.00-18.00 w międzyzdrojskiej bibliotece. Wystarczy zabrać ze sobą kilka niepotrzebnych ubrań (czystych, niezniszczonych) oraz dodatki: torebkę, biżuterię itp. i wymienić je na lepszy model. Tego typu działania to świetny sposób na życie wg. ekologicznej zasady „zero weste”, która polega na wybieraniu zdrowej żywności i generowaniu jak najmniej odpadów. Zgłoszenia (w celu przygotowania stoisk) należy dokonać do 7 września 2022 r. telefonicznie: 91 32 80 442, mailowo:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w bibliotece.

Jeżeli osoby z niepełnosprawnością ruchową chciałyby wziąć udział w inicjatywnie, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej informacji.

Akcja odbywa się w ramach „Programu Społecznik 2022-2024”. Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Pomysłodawcą projektu „Rodzina” do zadań specjalnych jest Andżelika Gałecka, Dyrektor międzyzdrojskiej biblioteki oraz członek Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”.

@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews #PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR