7 lutego 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty młodzieży w ramach projektu Liga eSzkoła. Uczestnicy zajęć tym razem budowali robota o wielofunkcyjnym działaniu. Jego umiejętności to min. przesuwanie figurek zjazdowych, zdejmowanie oparcia, składanie ławki. Ma on także możliwości przejeżdżania całkowicie pod drążkiem w dowolnym momencie. Nie zabrakło oczywiście pomysłów własnych dzieci, które zostały wykorzystane przy projektowaniu. Zajęcia były jak zawsze inspirujące dla uczestników. Następne zajęcia już w poniedziałek 14 lutego 2022 r. od godz. 16.00.

Podczas trwających ferii zapraszamy najmłodszych po odbiór pakietów plastycznych, a w środy w godz. 16.00-18.00 na „Gry bez prądu”.