Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się w dniach 6-11 grudnia 2021 r. w godzinach otwarcia placówki.

Podczas akcji można wykonać świąteczne i niepowtarzalne dzieła: bałwanka Olafa z bajki „Kraina Lodu”, pingwinka bądź kolorową bombkę. Powstałe prace będzie można zabrać i udekorować nimi swój domu. Przy bardziej skomplikowanych czynnościach bibliotekarze będą instruować dzieci, ale liczymy także na pomoc ze strony rodziców.

Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną istnieje także możliwość odebrania pakietów plastycznych z instrukcją. Prace należy wykonać w domu wraz ze swoją pociechą i przesłać zdjęcia swojego dzieła na adres mailowy biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!