Młodzi czytelnicy uhonorowani, statuetka „Przyjaciel Gimnazjum” dla Dyrektora Biblioteki Andżeliki Gałeckiej

Jak co roku międzyzdrojscy bibliotekarze nagrodzili dzieci i młodzież szkolną za czytelnictwo w roku szkolnym 2016/2017. 22 czerwca 2017 r. na uroczystym apelu w Gimnazjum nr 1 w Międzyzdrojach nagrodę książkową i dyplom otrzymała Nikola Rówczyńska z klasy I, która przeczytała 81 książek.

Niezmiernie miło nam poinformować,    iż podczas tej uroczystości na ręce Dyrektora Biblioteki, Andżeliki Gałeckiej została wręczona statuetka „Przyjaciel Gimnazjum” już po raz drugi, jako nagroda za całokształt owocnej współpracy. Bardzo dziękujemy za te wyróżnienie jest to dla nas zaszczyt i zachęta do dalszej pracy na rzecz propagowanie czytelnictwa i kultury wśród dzieci i młodzieży.

23 czerwca 2017 r. nagrody i dyplomy dla najlepszych czytelników ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy odebrali Aleksander Szymański z kl. III i Zakarias Kjaer z kl. V. 

Najlepszymi czytelnikami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach zostali Franciszek Skórkowski   z kl. I, który przeczytał 38 książek oraz Karolina Janiszewska z kl. IV - 18 książek.  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do korzystania z księgozbioru naszej wypożyczalni i czytelni oraz letniego kiermaszu „Książka za 1 zł”.