30 stycznia 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Dzieci ćwiczyły umiejętność płynnego czytania tekstów metodą sylabową z książek E. Roca, C. Losantosa pt. „bo Ci przyłożę!” oraz „on – off”, które samodzielnie wybrały. Podczas zajęć młodzi czytelnicy wraz z bibliotekarzami wykonywali rozmaite zadania. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w zajęciach podczas, których m. in. musiały wykazać się znajomością samogłosek i spółgłosek. I tym razem młodzi czytelnicy poradzili sobie doskonale!

Dziękujemy za spotkanie pełne uśmiechu. Zapraszamy serdecznie na następne zajęcia, które odbędą się 6 lutego 2024r.