15 stycznia 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach rozpoczęły się ferie zimowe dla naszych najmłodszych czytelników – mieszkańców oraz turystów. Za nami bardzo aktywny dzień, podczas którego zgłębiliśmy wiedzę i umiejętności praktyczne przy tworzeniu papieru czerpanego, który jest świetnym sposobem na recykling! Następnie odbyły się warsztaty plastyczne, gdzie głównym zadaniem uczestników było malowanie po numerach. Nie obyło się bez zabaw z chustą klanzą. Wspólnie odkrywaliśmy swoje taneczne umiejętności podczas tańca terapeutycznego w kręgu poprowadzonego przez Panią Agnieszkę Słowińską, której bardzo serdecznie dziękujemy!

Widzimy się już w środę 17 stycznia 2024 r. Czekają na Was kolejne atrakcje!

Pamiętajcie o obuwiu zmiennym.

Część materiałów zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2024 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

mgr Karolina Malec