W dniu 11 stycznia 2024 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki pierwszy raz w tym roku kalendarzowym wyruszyli do Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas. Bibliotekarze chętnie pomagali uczniom w wyborze książek. Dużym powodzeniem cieszyły się komiksy.

Nasi bibliotekarze mieli również możliwość uczestniczenia w spotkaniu z przedstawicielami Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Podczas spotkania przypomniano nam podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu pieszym.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.

Informujemy również, że istnieje możliwość zamawiania książek, które zostaną dostarczone do Punktu w Wapnicy. Zapraszamy do kontaktu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. 915065021 (wypożyczalnia)  915065022 (czytelnia)

mgr Karolina Malec