4 grudnia 2023 r. ogłoszono listę projektów, które otrzymają dotację na ich realizację w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego w 2024 roku.
Z radością informujemy, że międzyzdrojska biblioteka już niebawem przystąpi do zrealizowania projektu „Mangi, komiksy, gry planszowe i puzzle w bibliotece”. Z tego powodu zwracamy się do Państwa z prośbą o nadsyłanie propozycji tytułów komiksów, mang, puzzli i gier, które chcielibyście wypożyczać w bibliotece.
Pragniemy, by międzyzdrojska biblioteka była miejscem otwartym na Was, Czytelników.
W końcu bez Was nie byłoby naszych sukcesów! Dziękujemy wszystkim głosującym za poświęcony czas i zaangażowanie.
Obecnie posiadamy m.in:
- Mangi: „My Hero Academia – Akademia bohaterów”,
„Haikyu!!”, „Kształt twojego głosu”, „Yotsuba”, „Rysuję mangę”, „Leia Trzy wyznania księżniczki”, „Wilcze dzieci”, „Sherlock”, „Twoje imię”, „Samuraj i Stich”, „Saga winlandzka”;
- Komiksy: „Cedryk”, „Louca”, „Król Thor”, „Śledztwa Enoli Holmes”, „Najwybitniejsi Naukowcy”, „Frnck”, „Sisters”, „Tytus, Romek i A'Tomek”, „Kajko i Kokosz”, „Smerfy i świat emocji”, „Marvel Fresh”;
- Gry planszowe: „Lisek urwisek”, „Łap złodzieja”, „Ubongo”, „Wsiąść do pociągu”, „Miasteczko Tiny Towns”, „Catan”, „Ubongo – gra karciana”, „Dixit” „Było sobie życie”, „Dzień bobry”, „Duuuuuszki”, „Warcaby”, „Labirynt. Frozen”, „Kolejka”, „Monopoly”, „Scrabble”, „Uno”, „Kiki Ricky”, „Dobble”, „Milionerzy”, „Scrabble”, „La Cucaracha” i wiele innych.
Czekamy na propozycje!