Kochani Czytelnicy,
z radością informujemy, że międzyzdrojska biblioteka przystąpiła do realizacji projektów w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 r. Zakupiliśmy komiksy w ramach projektu pt. „Komiksy i mangi w międzyzdrojskiej bibliotece”. Mangi są jeszcze w trakcie finalizacji zakupu. Wkrótce poinformujemy Was o ich dostępności.
Kontynuujemy również projekt pt. „E-booki i audiobooki w bibliotece” z Budżetu Obywatelskiego 2022. W międzyzdrojskiej Bibliotece cieszy się on bardzo dużym powodzeniem. Czytelnicy chętnie zgłaszają się po bezpłatne kody do LEGIMI, by uzyskać dostęp do tysiąca książek i audiobooków w wersji elektronicznej. Idziemy z duchem czasu i dbamy o swoich czytelników, zapewniając im coraz to nowsze rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z oferty naszej Biblioteki!