Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza, we wtorek 19 lipca 2022 na trzecie plenerowe warsztaty pod hasłem „Upcykling jest trendy” które odbędą się na promenadzie przy Informacji Turystycznej w godzinach 11:00 - 13:00, a w razie złych warunków atmosferycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Norwida 15.Organizatorzy wspólnie z przybyłymi gośćmi wykonają przyborniki na biurko z rolek po papierze. Gorąco zachęcamy wszystkich, małych i dużych miłośników rękodzieła do wspólnej kreatywnej zabawy. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Materiały plastyczne zostały zakupione w ramach „Programu Społecznik 2022-2024”. Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Pomysłodawcą projektu „Rodzina” do zadań specjalnych – Upcykling jest trendy! jest Andżelika Gałecka, Dyrektor międzyzdrojskiej biblioteki oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.
@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews #PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR