Zapraszamy na spotkanie z Leszkiem Hermanem, które odbędzie się 17 października 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)Będzie to drugie spotkanie w naszej bibliotece z Leszkiem Hermanem, szczecinianinem i autorem bestsellerowych powieści „Sedinum”, „Latarni umarłych” i „Biblii diabła”.

W trakcie wieczoru odbędzie się promocja jego najnowszej, kryminalno-przygodowej powieści pt. „Sieci widma”, której akcja toczy się na promie podczas rejsu ze Świnoujścia do Ystad w Szwecji. „Ta noc na promie miała być po prostu miła i atrakcyjna. Stała się jednak prawdziwie przerażająca – z powodu tego, co wydarzyło się tydzień wcześniej w Szczecinie, a także kilka lat wcześniej w Rotterdamie…”

Leszek Herman od 1997 r. jest projektantem i współwłaścicielem szczecińskiej Pracowni Projektowej Konserwacji Zabytków. W latach 1993-1995 był autorem cyklu artykułów dla „Gazety Wyborczej” o niezwykłych budynkach i miejscach w Szczecinie oraz na Pomorzu, ilustrowanych własnymi odręcznymi rysunkami. Od 2005 r. prowadzi wraz z bratem Marcinem autorską pracownię projektową. Prywatnie jest miłośnikiem tajemnic historycznych i architektonicznych, dobrej książki, jazdy konnej i spotkań z przyjaciółmi.