Dyskusyjny Klub Książki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na spotkanie pt. „Odrobina humoru, szczypta miłości, garść tajemnicy, czyli co kochamy w książkach na lato”, które odbędzie się 12 sierpnia 2019 r. o godz.

17.00. Będziemy dyskutować o literaturze po jaką najczęściej sięgamy latem. Kryminały, thrillery, powieści obyczajowe, romanse, fantastyka, a może dramaty? W jakiej tematyce czujesz się najlepiej? Bibliotekarze zaprezentują książki cieszące się największą popularnością wśród czytelników m.in.: „Drwal” K.E. Haner, „Pamiętnik księgarza” S. Bythell,  „Sekretna kolacja” R. Montes, „Winne Wzgórze. Wiara” D. Schrammek. Spędź w bibliotece to sierpniowe popołudnie dyskutując o ulubionych powieściach i przekonaj się, że lato z książką może być jeszcze ciekawsze.