Miejska Biblioteka Publiczna i członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia "Rodzina" zapraszają na promenadę koło Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach do odwiedzenia naszego stoiska z wielkanocnymi pracami w dniu 13 kwietnia 2019 r. (sobota)

od godz. 10.00. W razie deszczu będziemy na Państwa czekać w Sali Teatralnej MDK. W czasie kiermaszu będzie można nabyć pisanki ozdobione białą i kolorową gipiurą, piaskiem kwarcowym, a także świeczniki. W sprzedaży będą eko jajka,  palmy wielkanocne oraz jajka wykonane techniką decoupage. Można będzie nabyć stroiki świąteczne na plastrze drewna. Oferujemy również jajka wykonane metodą utwardzania tkanin oraz pisanki z efektem „kamienia” przekazane przez Panią Krystynę Marzec. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia „Rodzina”.
Zapraszamy!