Zapraszamy na niezapomniany „Zimowy wieczór poezji”, który odbędzie się 21 lutego 2019 roku (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana twórczość księdza Jana Twardowskiego. Bibliotekarze przybliżą jego biografię i odczytają najbardziej znane utwory, w których poruszał tematy religijne, pisał o ludziach i ich problemach. Wiersze poety również przeczytają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach.  Podczas wieczoru wszyscy, którzy piszą „do szuflady”, będą mogli zaprezentować swoje utwory i opowiedzieć o pasji pisania. Nie obędzie się bez niespodzianek - losowanie drobnych upominków przez przybyłych gości. Finałem spotkania będzie występ działającego przy Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach zespołu śpiewaczego „Bryza” pod kierownictwem Janusza Kalemby. Wszystkich, którzy zechcą spędzić miło wieczór, zapraszamy do biblioteki. Emocje gwarantowane!