11.12.2022 delegacja międzyzdrojskiej biblioteki, Andżelika Gałecka i Szymon Głod, miała przyjemność uczestniczyć w wystawie prac KGW „Wiklina” w Wapnicy. Z podziękowaniem za dotychczasową współpracę i z nadzieją na dalsze prężne współdziałanie, na ręce Prezes KGW Beaty Klawy, wręczyliśmy kosz słodkości. Wapnickie KGW od 2 lat jest partnerem, współorganizatorem wielu imprez, w których organizację włącza się również międzyzdrojska biblioteka. Śmiało możemy napisać, że to nasi Przyjaciele, którzy zawsze wspierają bibliotekę. Panie z KGW przygotowały wystawę prac, fotograficzną relację z dwuletniej działalności, drobne upominki dla wszystkich gości oraz poczęstunek. Wydarzenie kulturalne zostało zorganizowane profesjonalnie z dbałością o najdrobniejszy detal. Każdy czuł się jak w domu. Biblioteka w prezencie od zaprzyjaźnionego Koła otrzymała skrzata i panią skrzatową, którzy będą zdobić czytelnię. Prezenty dla biblioteki wykonały: Krystyna Marzec, Bogumiła Popko i Beata Klawa. A już dziś i jutro, zapraszamy na warsztaty z makramy, które poprowadzą właśnie Panie z KGW „Wiklina” w Wapnicy. Jeszcze raz dziękujemy, że działacie na rzecz lokalnej społeczności i wspieracie naszą instytucję kultury.