7 grudnia 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. ”Fabryka Ozdób Świątecznych”. Dzieci wraz z opiekunami z dużym zapałem tworzyły ozdoby świąteczne m. in. gwiazdki, pingwinki, bałwanki czy mikołaje z koralików Hama. Bibliotekarze w prezencie od naszych gości otrzymali witrażyki, które zawisły na choince. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach, bawiliśmy się świetnie!

Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno - rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne rodzinne warsztaty plastyczne pt. ”Fabryka ozdób piernikowych”, które odbędą się 19 grudnia 2022 r. o godzinie 16:00 w międzyzdrojskie bibliotece (Plac Ratuszowy 1) podczas których wspólnie udekorujemy świąteczne pierniki. Do zobaczenia niebawem!