Bawiąc się pomagamy 21.08.2020 r. - zapowiedź

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza 21 sierpnia 2020 (piątek) w godz. 10.00-18.00 do Fun Parku przy ul. Komunalnej (przy parkingu sklepu Lidl) w Międzyzdrojach na atrakcje wesołego miasteczka. Cały dochód ze sprzedaży biletów w tym dniu zasili zbiórkę charytatywną "Pomóżmy wstać Trojanowi" nr 2020/1025/OR na zakup

protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego. Z tą piękną inicjatywą zgłosił się do nas właściciel Fun Parku Pan Grzegorz Komorowicz. W organizację tego przedsięwzięcia włączyło się Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzynarodowy Dom Kultury. Serdecznie prosimy o udostępnianie postu i uczestnictwo. Czeka na Ciebie moc atrakcji i niespodzianek.