16 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie z cyklu „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze”. Organizatorem zajęć są: Gmina Międzyzdroje, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzynarodowy Dom Kultury oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Dziś dzieci wspólnie z rodzicami wykonały gniotki antystresowe z balonów i mąki ziemniaczanej. Ta prosta praca,

jaką było wsypywanie mąki do balonu przy pomocy plastikowego lejka, butelki, następnie ozdabianie kolorową włóczką i markerami sprawiła przybyłym ogromną radość. Najważniejsze, że gniotki spełniły swoje zadanie – odstresowały całe rodziny, a taki właśnie był cel tych zajęć. Wszyscy uczestnicy zabrali swoje gniotkowe stworki do domu. Warsztaty zostały przeprowadzone w obowiązującym reżimie sanitarnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i ponownie zapraszamy na kolejne spotkanie za tydzień, gdzie wykonamy biżuterię z filcu i koralików. Do zobaczenia 23 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej.