Wszystkie trzy projekty zgłoszone przez Dyrektora Biblioteki zdobyły Państwa uznanie i będą realizowane w 2021 r.

2 grudnia 2020 r. na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Międzyzdroje ogłoszono listę projektów, które otrzymają dotację na ich realizację w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku. Z ogromną radością informujemy, że w kategorii projekt społeczny najwięcej głosów, bo aż 408, otrzymał nasz biblioteczny projekt „E-booki i audiobooki w bibliotece”, który jest kontynuacją projektu z Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Pozostałe dwa projekty zgłoszone przez Dyrektora Biblioteki Andżelikę Gałecką pt. Festyn rodzinny „Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy” uzyskał 292 głosów i zajął 4 miejsce, natomiast na projekt „Lubimy błyskotki” – warsztaty biżuteryjne w Wiklinie i w Bibliotece oddano 170 głosów, co pozwoliło zająć 10 miejsce. Na realizację każdego z tych projektów gmina Międzyzdroje przeznaczy 5 tys. zł. Dziękujemy wszystkim głosującym za poświęcony czas i zaangażowanie. Bez Was nie byłoby naszych sukcesów!