Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach bierze udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie” zorganizowanej przez firmę Ferrero.

W związku z sytuacją epidemiczną i nowymi obostrzeniami akcja została przedłużona do 20 grudnia 2020 r. Zbieramy pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat, które nie mogą być uszkodzone. Zebrane książki zostaną przekazane małym bibliotekom szkolnym oraz publicznym potrzebującym wsparcia. Dla wszystkich darczyńców mamy do rozdania dyplomy z podziękowaniami oraz zakładki do książek. 5 pierwszych bibliotek z największą liczbą zebranych książek wygra wieczorek autorski z jednym z Ambasadorów inicjatywy: Michałem Rusinkiem, Zofią Karaszewską lub Sylwią Stano. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.