Zapraszamy na warsztaty literacko-plastyczne pt. „Mirabelka – kiełkująca historia”, które odbędą się 27 września 2018 r. o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Bibliotekarze opowiedzą przejmującą historię kilku pokoleń mieszkańców warszawskich Nalewek – ludzi, którzy z nadzieją, wiarą i miłością szli przez życie. Dowiecie się, kim była Mirabelka i jaką tajemnicę ze sobą nosiła. Usłyszycie wzruszające fragmenty książki Cezarego Harasimowicza pt. „Mirabelka” i to właśnie dzięki nim będziecie mogli przenieść się do czasów wojny i choć trochę zrozumieć, co przeżywał człowiek w tamtych czasach. Aby nie było zbyt nostalgicznie, wspólnie wykonamy drzewka mirabelkowe z popcornu i rolek po ręcznikach papierowych. Tych warsztatów nie można ominąć.
Spędźcie to popołudnie w bibliotece! Wstęp wolny.