Serdecznie zapraszamy na Galę 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, która odbędzie się 7 kwietnia 2018 (sobota) o godz. 17:00 w Międzynarodowym Domu Kultury.

Zapraszamy wszystkich byłych pracowników, czytelników, sympatyków naszej działalności, by wspólnie z nami uczcić ten wyjątkowy jubileusz. Zaplanowaliśmy, by nasza uroczystość była imprezą międzypokoleniową. Część artystyczna to dla nas, bibliotekarzy, niespodzianka. Udało nam się namówić Panią Dorotę Sielewicz, by przygotowała, wspólnie z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach, spektakl kabaretowy. Coś w rodzaju satyry na temat bibliotekarzy. Znamy tylko  tytuł: „Kontrolowane przecieki z życia biblioteki”. Na scenie zaprezentują się również przedszkolaki z „Morskich skarbów” i zaprzyjaźniony z nami zespół „Bryza” na czele z Panem Januszem Kalembą. Będzie wspomnieniowo, będą niespodzianki, finał konkursu na makietę biblioteki, odsłonięcie „pomnika” patrona oraz wystawa zdjęć. Gwarantujemy dużą dawkę humoru i niezapomnianych wrażeń. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.