24 marca 2018 bibliotekarze oraz członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” wzięli udział w Kiermaszu Wielkanocnym, który został zorganizowany na międzyzdrojskiej promenadzie.

Na naszym stoisku oferowaliśmy „eko jaja” wykonane ze sznurków, jajka ozdobione białą i kolorową gipiurą, palmy wielkanocne oraz świąteczne pisanki wykonane metodą decoupage. Prace zostały zrobione przez bibliotekarzy i członków stowarzyszenia. Jajka wykonane metodą utwardzania tkanin oraz z efektem „kamienia” przekazała Pani Krystyna Marzec. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę 985 złotych. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na konto Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” z przeznaczeniem na cele statutowe.