16 grudnia 2017 bibliotekarze oraz członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” wzięli udział w III Jarmarku Świątecznym i Festiwalu Choinki, który został zorganizowany w międzyzdrojskim amfiteatrze.

Na naszym stoisku oferowaliśmy koronkowe bombki, bombki wykonane metodą decoupage, wianki bożonarodzeniowe, stroiki i upominki. Prace powstały podczas rodzinnych warsztatów organizowanych w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy  i w bibliotece. Mimo niesprzyjającej pogody bibliotekarzom i członkom „Rodziny” udało się zebrać kwotę 1055 złotych. Cały dochód z kiermaszu ozdób świątecznych został przekazany na konto Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” z przeznaczeniem na cele statutowe. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy za rok.