Rodzinne warsztaty „Jesień w moim domu”

Jesień to pora, kiedy wszyscy narzekamy na brak pozytywnej energii i nudę. Członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, międzyzdrojscy bibliotekarze przy wsparciu Ośrodka Pomocy Społecznej postanowili odczarować jesień.

Zaproponowali rodzinom warsztaty plastyczne pt. „Jesień w moim domu”. Zajęcia odbyły się 10 i 11 października 2017 w Szkole w Wapnicy oraz 25 i 26 października 2017 w Bibliotece w Międzyzdrojach. Dzieci, zapraszając na warsztaty rodziców, babcie i dziadków, artystyczną pracę zamieniły w świetną zabawę. Zwykłe słoiki przybrały kolory złotej, polskiej jesieni stając się pięknymi lampionami. Z włóczki, szyszek i filcu dzieci wspólnie z rodzicami wykonały sowy i inne ptaki.Nasi artyści zabrali wszystkie prace do domu, by jesiennie ozdobić swoje domy i mieszkania. Gdy za oknem deszczowo i ponuro, wystarczy rodzina, szczypta pomysłu, odrobina chęci, trochę wyobraźni, garść przyjaciół a wkoło zapanuje radosny nastrój. Już dziś zapraszamy na grudniowe, świąteczne warsztaty do Szkoły nr 2 w Wapnicy i do Biblioteki w Międzyzdrojach. Szczegóły wkrótce.