Bibliotekarze na IV Pikniku Rodzinnym

9 września 2017 międzyzdrojscy bibliotekarze wspólnie z członkami Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” uczestniczyli w IV Pikniku Rodzinnym organizowanym przez gminę Międzyzdroje, który odbył się w amfiteatrze.

Z myślą o całych rodzinach przygotowaliśmy warsztaty plastyczne z koralikami Hama. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci jak  i dorosłych. Najmłodsi wspólnie z rodzicami tworzyli „koralikowe witrażyki ”, które po wyprasowaniu zabrali na pamiątkę mile spędzonego czasu podczas rodzinnego pikniku. Na  pikniku premierę miały nasze firmowe koszulki. Czekamy na Państwa komentarze. Bibliotekarze uwielbiają rodzinne festyny, dlatego już dziś zapraszamy na kolejną taką imprezę 23 września 2017 od godz. 13.00. Spotykamy się na III Święcie Pieczonego Ziemniaka na zielonych terenach należących do Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy. Będzie można nas znaleźć przy grillu i kiermaszu książek.