Zapraszamy całe rodziny na „Pirackie warsztaty plastyczne” do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach 8 maja 2019 r. od godz. 16:00-18:00.

Warsztaty są jedną z imprez organizowanych w ramach Tygodnia Bibliotek. Wspólnie będziemy rozszyfrowywać mapy, rozwiązywać zagadki, szukać skarbów, wykonywać morskie stwory i marynistyczne dekoracje. Moc atrakcji i niespodzianek gwarantowana. Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Zapraszamy. (wstęp wolny)

Uwaga: Prosimy o przyniesienie jednego litrowego słoika bez etykiet.