23 kwietnia 2019 roku, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach we współpracy z Kołem nr 19 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zorganizowała kiermasz książek pod nazwą „Pociąg do książki - książka do pociągu. Przystanek biblioteka”.

Bibliotekarze przygotowali stoisko z książkami przy wejściu do biblioteki. Można było nabyć  bajki, kryminały, beletrystykę oraz książki popularno-naukowe w cenie od 1 zł do 10 zł. Do sprzedaży przeznaczono 252 książki. Sprzedano 90 woluminów na kwotę 273 zł. Dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych książek do biblioteki. Niesprzedane egzemplarze zostały przekazane na kiermasz letni, na który zapraszamy już pod koniec czerwca 2019 r.