13-18 kwietnia 2019 r. bibliotekarze oraz członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” wzięli udział w Kiermaszu Wielkanocnym, który został zorganizowany na międzyzdrojskiej promenadzie oraz przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Na naszym stoisku oferowaliśmy „eko jaja” wykonane ze sznurków, jajka ozdobione białą i kolorową gipiurą, kolorowe wianki, palmy wielkanocne, świąteczne stroiki oraz pisanki wykonane metodą decoupage. Prace zostały zrobione przez bibliotekarzy i członków stowarzyszenia. Jajka wykonane metodą utwardzania tkanin oraz z efektem „kamienia” przekazała Pani Krystyna Marzec. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę 675 złotych. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na konto Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” z przeznaczeniem na cele statutowe.