Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach po raz kolejny włączyła się do zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bibliotekarze: Anita Cieślak, Andżelika Gałecka, Małgorzata Olborska i Szymon Głod zorganizowali kiermasz książek w Międzynarodowym Domu Kultury oraz sprzedaż upominków wykonanych przez dzieci. Nasze stoisko odwiedziło wielu mieszkańców i turystów, którzy hojnie wrzucali pieniądze do puszki. Pracownicy Biblioteki 13 stycznia 2019 r. prowadzili kiermasz od godziny 13:00 do 17:30, podczas którego udało się zebrać ok. 1360 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji za hojność i wielkie serce. Do zobaczenia za rok!