Dnia 3 czerwca 2024 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki po raz kolejny wyruszyli do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Wśród woluminów znalazły się m.in. nowości, mangi, komiksy, literatura popularnonaukowa czy też książki czytane „do poduszki”. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania, a nawet wspólnego grania! Tym razem bibliotekarze zmierzyli się z uczniami w grze „Pizza XXL”, która jest dostępna w Dziale Dziecięcym do wypożyczenia. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Wspólnie dzieliliśmy się literackimi zainteresowaniami, opowiadaliśmy sobie o losach bohaterów książek oraz porównywaliśmy najbardziej lubiane lektury szkolne.

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas. Było jak zwykle inspirująco! Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, dlatego następnym razem widzimy się dopiero we wrześniu. Do zobaczenia!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.