W dniu 16 maja 2023 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki ponownie wyruszyli do Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas. Widzimy się niebawem – 13 czerwca. Do zobaczenia już za miesiąc!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.

Informujemy również, że istnieje możliwość zamawiania książek, które zostaną dostarczone do Punktu w Wapnicy. Zapraszamy do kontaktu.

tel. 915065021 (wypożyczalnia)  915065022 (czytelnia)