10 maja 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Dzień Matki”. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem. W rodzinnej atmosferze dzieci i dorośli robili wspaniałe kartki dla mam z kolorowego papieru, kleju, naklejek i ozdób. Do każdej kartki dzieci wklejały czekoladki i saszetki z herbatą. Wykonane prace najmłodsi zabrali do domu, by wręczyć je później ukochanym mamom. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspaniale spędzony czas!

Materiały zostały zakupione przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.