Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza na zajęcia z rytmiki pt. „Rytmika - zabawa muzyką”. Warsztaty będą odbywały się raz w miesiącu w środy w godzinach 16.00-16:45 w dziale dziecięcym międzyzdrojskiej biblioteki (Plac Ratuszowy 1). Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 9 maja 2023 r. podczas Tygodnia Bibliotek 2023 r.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby postanowiliśmy zorganizować zajęcia rytmiczne dla dzieci mające na celu wykształcenie koordynacji ruchowej, w skutek połączenia ćwiczeń fizycznych z bodźcami dźwiękowymi. Celem spotkań jest nauczenie dzieci rozpoznawania cech dźwięków, takich jak wysokość czy czas trwania, a także przekazuje umiejętności odtwarzania rytmu, tempa i metrum. Rytmika to przede wszystkim ogólnorozwojowy stymulator, który wzbogaca umysł oraz nauka interpretacji muzyki, wartościowania jej, a także odczuwania jej piękna.

UWAGA

Liczba miejsc ograniczona (maks. 10) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5 i 6 lat.