17 kwietnia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Podczas zajęć ćwiczono umiejętność czytania wybranych przez bibliotekarzy tekstów. Młodzi czytelnicy wraz z bibliotekarzami wspólnie czytali książkę „Mali bohaterowie. Dzieci, które zmieniły świat” Artura Maciaka. Niezwykle wzruszająca okazała się historia jednego z bohaterów, jak Keszo Valdez, który pomógł wielu dzieciom żyjącym na ulicy, sam będąc ubogim.

Podczas zajęć nie zabrakło łamigłówek m. in. wykreślanek, krzyżówek, czy zabaw w której liczy się spostrzegawczość. Jak zawsze nasi uczestnicy poradzili sobie świetnie – jesteśmy z Was dumni!

Serdecznie dziękujemy za spotkanie pełne zaangażowania i uśmiechu. Zapraszamy na kolejne zajęcia. Widzimy się już w poniedziałek 6 lutego2023 r. ze wszystkimi zapisanymi dziećmi.