Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na wieczór poezji pt. „Nic dwa razy” poświęcony twórczości znakomitej polskiej poetki i laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury Wisławy Szymborskiej, który odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki (Plac Ratuszowy 1).

Podczas wieczoru młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach pod kierunkiem Pani Katarzyny Kowalczyk-Błocian zaprezentuje utwory tej znakomitej poetki i eseistki. Zachęcamy również do czytania wierszy swojego autorstwa w trakcie spotkania. Jest to znakomita okazja do podzielenia się z innymi swoją twórczością. Oprawę muzyczną zapewni zespół śpiewaczy „Fale” z Międzyzdrojów pod kierunkiem instruktora Andrzeja Lubczyńskiego. Usłyszymy interesujące interpretacje piosenek, a także muzyczną niespodziankę. Bibliotekarze ponadto wystąpią przed przybyłymi gośćmi z poetycką twórczością. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wiosennego wieczoru w bibliotece.