6 marca 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Podczas zajęć młodzi czytelnicy wraz z bibliotekarzami wykonywali rozmaite zadania. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w zajęciach, podczas których między innymi wykreślały słowa z rozsypanki literowej, rozwiązywały krzyżówki, a także ćwiczyły koordynacje ruchową. Dzieci czytały również wiersz „Kleszcz” Anny Wojdeckiej oraz „Lokomotywa” Juliana Tuwima z podziałem na role. Wszystkie ćwiczenia pisemne wykonywane przez młodych czytelników związane były ze zbliżającą się porą roku – wiosną, na którą czekamy z utęsknieniem.

Zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się w przyszłym tygodniu - w poniedziałek 13 marca 2023 r.