20 lutego 2023 r. rozpoczęliśmy drugi tydzień ferii zimowych w bibliotece w Międzyzdrojach. Młodzi uczestnicy zajęć spędzali czas z robotyką. Tworzyli automatyczne maszyny własnej konstrukcji a także te z programu Lego Spike. Nasi konstruktorzy spędzili czas kreatywnie i z zaciekawieniem.  Największą radością było wprawianie maszyn własnej konstrukcji w ruch za pomocą specjalnego programu komputerowego. Były również zabawy z chustą Klanza, gdzie duże znaczenie mają umiejętności ruchowe. W dziecięcych rękach ożyły również pluszowe pacynki z Ulicy Sezamkowej. Jak zawsze gry planszowe cieszyły się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych uczestników.

Przed nami jeszcze dzień listonosza i spotkanie z międzyzdrojską pocztą. Już nie możemy się doczekać!

Część materiałów plastycznych zostało zakupionych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.