30 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Podczas zajęć ćwiczono umiejętność czytania wybranych przez bibliotekarzy tekstów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych uczestników! Były również ćwiczenia dotyczące uzupełniania słów brakującymi literami. Okazuje się, że nasi uczestnicy świetnie sobie radzą z powierzonymi im zadaniami! Nie obeszło się również bez ćwiczeń oddechowych, czy też ćwiczeń na utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie pełne zaangażowania i uśmiechu. Zapraszamy na kolejne zajęcia. Widzimy się już w poniedziałek 6 lutego2023 r. ze wszystkimi zapisanymi dziećmi.