Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz międzyzdrojski Dyskusyjny Klub Książki 4 sierpnia 2022 r. zorganizowali letnie spotkanie pt. „Miłość, przeznaczenie, namiętność”. Tematem przewodnim była książka autorstwa Anny Sakowicz pt. „Za przyjaźń!”. Poznaliśmy historię kobiet, które spotykają się po latach w swej rodzinnej miejscowości. W czasie wspólnego spotkania odkrywają siebie na swój własny sposób, a także bolesne tajemnice. Dyskusja toczyła się wokół przyjaźni, tej trwającej przez lata i tej na nowo zawartej, a także wokół miłości, którą tak naprawdę trudno zdefiniować. Bibliotekarze przedstawili również nowości wydawnicze o podobnej tematyce takich autorek jak Katarzyna Michalak, Agata Przybyłek, Melissa Darwood, Ilona Gołębiewska czy Fannie Flagg. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie!