Poszukujemy wolontariuszy w związku z organizacją akcji „RODZINA” do zadań specjalnych, której autorem jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” w ramach Programu Społecznik 2022-2024. Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Do współpracy szczególnie zapraszamy uczniów obecnych oraz przyszłych klas ósmych. Potrzebujemy wolontariuszy przy organizacji warsztatów plastycznych pt. „Upcykling jest trendy”:

- 5 lipca 2022 r. w godz. 11.00-13.00 na promenadzie przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. Podczas zajęć wraz z dziećmi wykonamy kapelusze z papieru i kartonów.
- 12 lipca 2022 r. w godz. 11.00-13.00 na promenadzie przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. Podczas zajęć wraz z dziećmi wykonamy wazony, koszyczki i szkatułki ozdabiane jutą.

- 19 lipca 2022 r. w godz. 11.00-13.00 na promenadzie przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. Podczas zajęć wraz z dziećmi wykonamy przyborniki na długopisy, ołówki itd.

- 26 lipca 2022 r. w godz. 11.00-13.00 na promenadzie przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. Podczas zajęć wykonamy organizery krawieckie i piaskowe mozaiki.  

Nie trzeba uczestniczyć we wszystkich imprezach, można wybrać dogodny dla siebie termin. Wystarczy zgłosić chęć wolontariatu i telefonicznie podać niezbędne dane osobowe, a następnie przyjść wraz z opiekunem prawnym np. rodzicem do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach w celu podpisania umowy wolontariackiej. Na zakończenie wystawiamy zaświadczenie, dzięki któremu uczeń może zyskać 3 punkty do świadectwa ukończenia szkoły. Wolontariusz możne zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń kulturalnych i współpracy w grupie oraz wpisać taką współpracę do przyszłego CV. Szczegółów w placówce lub pod nr tel. 91 32 80 442 udziela Dyrektor Biblioteki Andżelika Gałecka.