Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach po raz kolejny włączyła się do zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbył się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, a zbiórka była prowadzona na rozwój leczenia wzroku u dzieci.

Bibliotekarze: Andżelika Gałecka, Małgorzata Olborska i Szymon Głod zorganizowali kiermasz książek w Międzynarodowym Domu Kultury. Nasze stoisko odwiedziło wielu mieszkańców i turystów, którzy hojnie wrzucali pieniądze do puszki. Pracownicy Biblioteki 30 stycznia 2022 r. prowadzili kiermasz od godziny 13:00 do 19:00, podczas którego udało się zebrać 931,32 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji za hojność i wielkie serce. Do zobaczenia za rok!