Już 5 lutego 2022 r. o godz. 16.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbędzie się charytatywny koncert, w którym bibliotekarze także wezmą udział. Pracownicy międzyzdrojskiej biblioteki bardzo chętnie włączają się w pomoc przy imprezach dobroczynnych i wspierają swoimi działaniami potrzebujących. Tym razem

mamy możliwość grać dla poszkodowanej ośmioosobowej rodziny Państwa Radowskich z sąsiedniej gminy, która w wyniku pożaru utraciła swój dobytek. W nocy z 31.12.2021 r. na 01.01.2022 r. w Świnoujściu – Ognica doszło do pożaru, w którym dach nad głową straciło 8 osób – rodzice i sześcioro dzieci. W pożarze zginęły również ukochane pieski dzieci. Dom Państwa Radowskich wymaga kapitalnego remontu i na to zostaną przekazane zgromadzone środki finansowe. Dajmy szanse dzieciom i ich rodzicom na „nowy dom”. Podczas koncertu atrakcje zapewnią: Alifitness&Zumba Alicja Taratajcio, Klub Taneczny JANTAR Anna Zjawińska, Patryk Adamkiewicz&Marek Kwarta, Adi Kowalski, MADEJ-BAND. Nie pozostańmy obojętni wobec tak wielkiej tragedii. Bądźmy tego dnia razem i zagrajmy, by pomóc poszkodowanej rodzinie! Prosimy o udostępnianie plakatu.