„Życie od nowa, bez winy, wstydu i przekleństwa przeznaczenia” – spotkanie autorskie z Hanną Samson

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Hanną Samson pisarką, psycholożką i feministką, które odbędzie się 29 sierpnia (wtorek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. Bohaterkami książek Hanny Samson są kobiety, które zmagają się ze sobą i z innymi, aby znaleźć swoje miejsce w świecie.

Jest autorką m.in. powieści: „Miłość. Reaktywacja”, „Wojna żeńsko-męska i przeciwko światu”, „Życie po mężczyźnie”. Przez wiele lat pracowała z kobietami doświadczającymi przemocy, prowadząc grupy i terapię indywidualną. Temat debaty to „ Życie od nowa, bez winy, wstydu i przekleństwa przeznaczenia. Z Hanną Samson o kobiecym losie i kobiecej mocy”. Moderatorem spotkania będzie dr Anita Kucharska-Dziedzic - feministka, współzałożycielka prezeska Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA w Zielonej Górze, które prowadzi działania antyprzemocowe m.in. dla kobiet mieszkających na wsi. Współorganizatorka Regionalnych Kongresów Kobiet w Lubuskiem. Organizatorami spotkania są: Fundacja Czas Dialogu, Kongres Kobiet, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach.