W terminie 17–24 września 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu.

Projekt Liga eSzkoła NUTS 3 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Nabór będzie prowadzony na dwa sposoby:
1. Poprzez osobiste spotkanie pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, które ma brać udział w zajęciach. W tym przypadku bibliotekarz wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia wraz z rodzicem/opiekunem prawnym, drukuje wersję papierową, którą podpisuje rodzic/opiekun prawny.

2. Poprzez wysłanie do rodzica/opiekuna prawnego dziecka maila z linkiem do formularza elektronicznego (wcześniej zgłoszenia proszę dokonać poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W tym przypadku rodzic/opiekun prawny samodzielnie wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia, drukuje go i dostarcza podpisany formularz zgłoszenia do międzyzdrojskiej biblioteki w wyznaczonym terminie.

UWAGA

Liczba miejsc ograniczona (maks. 8 osób) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży między 10 a 18 rokiem życia.

Zapraszamy!