26 sierpnia 2021 r. o godzinie 11.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze”. Zajęcia zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z

Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne. Wspólnie z dziećmi, rodzicami, opiekunami i prowadzącymi zajęcia wykonaliśmy witraże z koralików Hama. Dzieci wraz z opiekunami z dużym zapałem tworzyły wielobarwne obrazki przedstawiające m.in. żabki, króliczki, koniki morskie, misie i inne zwierzątka, które zabrały na pamiątkę do domu. Warsztaty zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach, bawiliśmy się świetnie! Do zobaczenia w przyszłym roku!